×

Depo Nakliyat

Depo Nakliyat

Evinizi, ofisinizi bir süreliğine kapatacaksanız, uzun bir seyahate çıkacaksanız, daha küçük bir eve taşındığınız için eşyalarınızın bir bölümünü güvenli bir şekilde saklamak istiyorsanız depo nakliyat hizmetimizi sizin için geliştirdik. 
Firmamız, tüm işlerinde olduğu gibi, eşya depolama hizmeti için de öncelikle ekspertiz çalışması yapıyor. Ücretsiz eksper hizmeti ile öncelikle eşyaların miktarı, durumu, özellikleri incelenip, buna göre bir taşıma ve depolama programı çıkarıyor. Eşya depolama fiyatları açısından en makul teklifi önererek, anlaşılması durumunda sözleşme yapılıyor ve bunun yanı sıra sigorta işlemleri de yapılıyor.
Firma olarak müşteri memnuniyeti ön planda tutmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle yapacağımız işleri büyük ciddiyetle gerçekleştiriyoruz.Ciddiyetle ile çalışan 30 personelimiz, eşyalarınız için en güvenli taşımacılık yöntemlerini kullanmaktadır. 7 adet aracımızla birlikte aynı anda birçok eşyayı taşıyabilme kapasitesine sahibiz.
Depo taşımacılığında tecrübeli olan Askaymak Nakliyat eşyalarınızı istenilen adrese kısa süre içerisinde istediğiniz yere aktarmaktayız.