×

Piyano Taşıma

Piyano Taşıma

Diğer nakliye ve taşımacılık hizmetlerimizde olduğu gibi piyano ve para kasası taşımacılığı hizmeti gerekli özen ve hassasiyeti göstererek yapılması gerekmektedir.
Özellikle bu şekilde olan iki değerli eşyanın ve maddi, manevi değeri fazla olan eşyaların gereken güvenlik önlemlerini alarak profesyonel nakliye hizmetinin verilmesi gerekmektedir. Bu derece değerli eşyaların nakliyesinde taşınma öncesinde ücretsiz keşif yapılır ve alanında uzman personelimiz taşıma işlemini gerçekleştirir. 
Nakliye öncesinde yapılacak ekspertiz detayında taşınacak piyanoya uygulanacak ambalajlama malzemeleri, kaç personelin görev alacağı, boyut ve ağırlıkları gibi hususlar değerlendirilerek taşıma işlemine başlanır.
Müşterimize taşıma detayı hakkında bilgi aktardıktan sonra müşterimiz ile anlaşma sağlanır ise çift nüshadan oluşan nakliye sözleşmesi ve nakliyat sigortası yapılır, müşterimizin belirtmiş olduğu tarihte eşyaların nakliyesi yapılır. Bu işlem sayesinde müşterilerimizin ne zaman sona ereceği nakliye işlemlerini beklemekle vakit kaybetmemesine yardımcı olabiliyoruz.
Hazırlamış olduğumu bu rapor kapsamında piyanonuzun ya da para kasanızın güvenli nakliye edilmesi için gerekli olan niteliklerdeki paketleme ürünleri ve ambalajlama ürünleriyle ambalajlama işlemleri gerçekleştirilmektedir.
Daha sonra ise eşyalarınız, alanlarında uzman olan nakliye personellerimiz tarafından en ideal şekilde ambalajlanarak, araca yüklenmeye hazır hale getirilmektedir. Tüm eşyalarınızın ambalajlanmasını gerçekleştirdikten sonra, nakliye aracımıza yükleme işlemini bir düzen içerisinde yaparak, indirme sırasında eşyalarınızın zarar görmesini engelleyebiliyoruz.
Tamamen teknolojik taşıma araçları ile çok yüksek ağırlıklara sahip olan piyano taşıma ve para kasası gibi değerli eşyalarınızın en ufak zarar dahi görmeden nakliye aracımıza yükleme işlemini gerçekleştiriyoruz.
Bu sayede de nakliye edilecek piyanonuz ya da para kasanız, gerekli olan güvenlik önlemlerinin alınmasından paketleme işleminin tamamlanmasıyla birlikte nakliye personelimiz tarafından büyük bir titiz ve dikkatli çalışma ile nakliye aracımıza yüklenmektedir. Özel tasarım nakliye aracımızda Piyano Taşıma Para Kasası Taşımacılığı işini tamamen güvenlik önlem ve kuralları çerçevesinde yeni adreslerine taşıyoruz