thumb

Hakkımızda

Ankara Askaymak evden eve kuruluş amacı; “insana saygı ve hizmet” parolasından yola çıkarak , insana vermiş olduğumuz değeri en üst seviyeye çıkarmaktır. Askaymak evden eve, diğer tüm branşlarda olduğu gibi “evden eve taşıma” hususunda da gösterdiği üst kalitede hizmet dolayısı ile bu dalda da zirve yakalanmıştır.

 

Neden evden eve nakliyat ?” sorusunun cevabına gelirsek;  özellikle son dönemlerde sıkça meydana gelen “nakliyeci” kabusunu emare edebiliriz. Şöyle ki; evden eve nakliyat sektöründe hızla çoğalmış olan ve vahşi rekabet içerisinde değişik yollar arayan “nakliyeciler”, kabusun başrol aktörleri olmuşlardır. Bu olgu da sektörümüzde, hizmeti hiçe sayan ve maddiyatı ön plana çıkaran bir anlayışın vücut bulmasına mahal vermiştir.

 

Firmamız da; evden eve taşınmada yaşanan, kaliteden uzak ve insan memnuniyetinden daha çok insan mağduriyetine yol açan bu anlayışa bir nebze dahi olsa ‘dur’ diyebilmek için yola çıkmıştır. Bazen kötü niyetli , bazen de masum lakin kalitesiz bu hareketliliğin oluşturduğu sektör içerisinde ‘işini düzgün yapan insanlar’ olarak sivrilmek zor olmamıştır.