×

Parsiyel Taşımacılığı

Parsiyel Taşımacılığı

Şehir içi ya da şehirlerarası birkaç parça eşyayı göndermenin, koca bir evi taşımaktan daha zor olduğu düşünülür. Parsiyel eşya taşımacılığı diğer adıyla parça eşya taşıma, ekonomik fiyatlı, yüksek kaliteli hizmet sağlıyor. Parça eşya taşımacılığı alanı içerisinde sizlere Askaymak Nakliyat olarak kusursuzca tüm Türkiye geneline şehir içi, şehirler arası profesyonel eleman kadromuz ve son model taşımacılık araçlarımız ile kusursuz olarak hizmet vermekteyiz. Taşımacılık hizmeti öncesinde müşterilerimize ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz ekspertiz hizmetimiz sayesinde hiçbir sorun aksilik oluşmadan Türkiye il sınırları içerisinde her istediğiniz adrese kolaylıkla taşımacılığını sağlamaktayız.
 Parça eşya taşıma güzergah üzerinde olan eşyaların yanına kattığı hesaplı bir sistem uyguluyor. Parça eşya taşıma fiyatları böylelikle çok daha ucuza gelebiliyor.  İlk olarak indirilecek eşyaların araca en son yüklendiği, en son indirilecek eşyaların ilk önce yüklendiği sistem, çok daha kullanışlı bir deneyim sağlıyor.
Diğer nakliye hizmetlerinde olduğu gibi parça eşya taşıma hizmetinde de en kaliteli ambalajlama ve paketleme malzemeleri kullanıyor, eşyalarınızın zarar görmeyeceği koşullar sağlanıyor. Tıpkı diğer taşımacılık usullerinde olduğu gibi parsiyel eşya taşıma sisteminde de eşyalarınız sigortalı olarak taşınabiliyor. Kapalı kasa araçlardan yüksek kalite malzemelere ve profesyonel ekip avantajına kadar evden eve nakliyatın içerdiği tüm avantajlar parsiyel eşya taşıma hizmeti için de geçerli oluyor. Parça eşyalarınızın taşımacılığında artık çok yüksek maliyetlerde çıkan taşıma fiyatlarından kurtulmanız için tasarlamış olduğumuz bir hizmet türüdür. Bu hizmet ile bekar eşyası, çeyiz eşyası, öğrenci eşyası vb. türdeki eşyaların taşımacılığında oldukça rahatlık ile taşıyabileceğimiz gibi teknolojik ekipmanlar ve birinci sınıf kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri ile kusursuzca nakliyesini yapmaktayız.