Ankara Fabrika Taşımacılığı

Ankara Fabrika Taşımacılığı

Ankara fabrika taşımacılığı firması Türkiye’mizin güzide şehirlerinden biri olan Ankara’da Nakliye alanında yaptığımız kaliteli hizmetler neticesinde adından söz ettiren bir firma olarak yolumuza devam etmekteyiz. Bu alanda hizmet veren bir çok firma Ankara’da artık sektör haline gelmiş ve hizmetlerine devam etmektedir. Ancak sayılabilecek kadarı yani bir kaç tanesi işini ehli olarak yapabilmektedir. Bundan dolayıdır ki nakliye ile ilgili hizmet almak isterseniz bu konuya oldukça dikkat etmeniz ve nakliye firmaları arasında sıkı bir araştırma yapmanız gerekir.Biz ise referanslarımızla her zaman sizlere hizmet verme aşamasında durmak bilmeden ve her geçen gün hizmet kalitemizi arttırarak çalışmalarımıza bu şekilde yön vermekteyiz. Sizler de eğer bizlerden nakliye hizmeti almak isterseniz bizlere ulaşabilir ya da isterseniz iş yerimize gelerek bir çayımızı içebilirsiniz.

 

Dünyanın çeşitli bölgelerinde olduğu kadar, ülkemizde de pek çok farklı alanlar doğrultusunda hizmet veren fabrikalar bulunmaktadır. Otomobil, ilaç, gıda ve tencere gibi üretimler sağlamakta olan fabrikalar, daha fazla alan açmak ve ayrıca daha çok üretim yapabilmek için adres değiştirmek istemektedir. Buna göre çok detaylı ve titiz bir şekilde gerçekleştirilmesi gereken fabrika taşımacılığı için alanında uzman nakliye firmalarının tercih edilmesine özen gösterilmelidir.

 

Uzun yıllar güvenli ve kaliteli çözümler ile birlikte sağlamış olduğumuz fabrika taşımacılığı hizmetlerinde, bilgisayar sistemli makine ve malzemelerin sorunsuz olarak taşınabilmesi için büyük tır ve kamyon araçlarını yaygın olarak tercih etmekteyiz. Türkiye’nin her türlü il ve ilçeleri için sunmuş olduğumuz fabrika taşımacılığı işlemlerinde makineler, sağlam malzemeler ile sarılmakta ve korunmaktadır. Farklı konular üzerinde hizmet veren firmalar için sunmuş olduğumuz kurumsal fabrika taşımacılığı hizmetlerimizde, tüm önlemler alınmakta ve yeni işyeri adreslerine nakliyeler gerçekleştirilmektedir.

 

Ankara fabrika taşımacılığı konusunda alanında uzman ekibimiz, sizlerin fabrikalarını özenle ve gerektiği gibi eski yerinden yerine mümkün olduğu kadar sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Bunu da sistematik bir çalışma sistemi ile yapar. Bu sistematik çalışma gayet önemli olup, nakliye işleminin basından sonuna kadar önem arz etmektedir ve işin sorunsuz bir şekilde tamamlanması için adeta vazgeçilmezimizdir diyebiliriz. Çünkü bizim çalışma sistemimize göre plansız programsız yapılan işten olumlu sonuç beklemek imkânsızdır. Biz de bunu kendimize ilke edindik ve tüm çalışmalarımızı bu doğrultuda yönlendirdik.

 

Ankara fabrika taşımacılığı firması olarak bizler işimizi en sağlam şekliyle sizlere sunmaktayız. Bunun en belirgin nedeni ise işin basından sonuna kadar yaptığımız işin arkasında durmamızdır. Sözleşme yapmamızın amacı da zaten bundan kaynaklanmaktadır. Tüm konularda anlaşma sağlanıp karşılıklı olarak sözleşme de imzalandıktan sonra belirlenen tarihte adresinize gelerek nakliyat işlemini başlamaktayız. Bu işlemlere ilk olarak eşyaları grup grup ayırdıktan sonra ambalaj malzemeleri ile kaplamakla başlıyoruz.

 

Burada da hassas ve kırılabilecek olan eşyalar personelimiz tarafından özenle hareket edilerek paket ve ambalaj yapılmaktadır. Ufak tefek eşyalarınızı nakliye bidonları dediğimiz bidonlara doldurmak suretiyle daha az yer kaplamasını sağlıyoruz. Elbise dolabı tarzındaki de monte olması gereken eşyaları de monte ederek bunları da taşınması daha kolay hale getiriyoruz. De monte edilen her parça üzerine hatırlatıcı işaretler koyarak tekrar montajını kolaylaştırıyoruz. Paketlenen ve ambalaj ile sarılan eşyalara da yine etiket yapıştırmayı unutmuyoruz.

 

Tüm bu işlemlerden sonra da eşyaları teker teker sırasına uygun bir şekilde araca yerleştirme işlemine başlıyoruz. Araca yerleştirme konusunda sıra önemlidir çünkü bu eşyalar sonuçta tekrar inecek ve yerleştirilecek olduğu için. Bunun yanında yüksek katlarda bulunan eşyaları taşıma amacıyla asansör kurmakta ve bunları da bu şekilde daha rahat ve risksiz bir şekilde taşımaktayız. Tüm personelimiz bu işlemleri gerçekleştirirken gerekli hijyen kurallarına uyum içinde çalışmaktadır. Bu materyaller; eldiven, maske, bone ve galoş gibi malzemelerden oluşmaktadır.

 

Çalışmalarımız sizler için en üst seviyedeki kalite standartları içinde gerçekleştirilmektedir. Kurumsal bir firma olma yolunda büyük adımlar atan ankara fabrika taşımacılığı firmamız, bu şekilde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını daha da üst seviyelere taşımayı hedeflemektedir. Kurumsal bir firma olarak hedeflerimizi büyütmekte ve her geçen gün de hizmetlerimize bir yenisini ekleyerek çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Sizler de bizlere dilerseniz istediğiniz an web adresimizden ya da iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.