Ankara Ofis Büro Taşımacılığı

Ankara Ofis Büro Taşımacılığı

Ankara ofis ve büro taşımacılığı firmamız işyeri, büro, fabrika taşıma hizmetleri sunar. Ekonomik fiyatlarla sigorta garantili sözleşmeli ofisinizi taşıyın. Ofis taşımacılığı nakliye firması olarak yeni iş yerinize güvenle taşınmanızı sağlıyoruz. Ofis taşımacılığında lider firma olarak güvenilir bir hizmet sunmaktayız. Günümüzde her geçen gün yeni iş ve yeni şirketlerin kurulması ile artan rekabet daha iyi ofis ve çalışma ortamı ile birçok ortam ortaya çıkmaktadır. Kurumsal firmaların artışı ile birlikte ankara ofis nakliyatında da hızlı bir şekil de artmıştır.

 

Ofis Büro Taşımacılığı , evden eve nakliyatın yanı sıra ofis ve işyeri taşımacılığı hizmeti de vermektedir. Oldukça titizlik gerektiren bu işlem, profesyonel firmalar tarafından yapılmalıdır. Kurulduğu günden bu zamana müşterilerine ofis ve iş yeri taşımacılığı hizmeti veren Askaymak Nakliyat, adından sık sık söz ettirmektedir.Diğer tüm nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi ofis ve iş yeri konusunda da kaliteden ödün vermeyen firma, uygun fiyatları ve sigortalı taşımacılık hizmeti ile bu zamana kadar sektörde önemli bir konuma yerleşmiştir. Peki ofis ve iş yeri taşımacılığı nasıl yapılmaktadır? Askaymak Nakliyat bu konuda nelere önem verir?

 

Ofis büro taşımacılığı alanında ilk yapmanız gereken bizimle iletişime geçmeniz olacaktır. Daha sonra sürecimiz hızla ilerleyecektir. Firmamız tarafından bir tanışma gerçekleşecektir ve taşınacak eşyaların listesi hazırlanacaktır. Daha sonra taşınacak yeni ofis için adres ve detaylar konuşularak uygun bir plan hazırlanarak taşıma işlemi için hazırlık yapılacaktır. Sağlam ve kaliteli çalışanlarımız ile güvenle ofis taşıma hizmetini sizlere sunuyoruz. Bireysel firmalarla yapılan çalışmalarımıza her geçen gün yenisini ekleyerek geniş referans kitlemizle kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

 

Dosyalarınız konusunda mutlaka sağlam kolilerden yararlanıyoruz. Düzenli bir şekilde istifleniyor ve bu işlem yapılırken de herhangi bir problem yaşanmıyor. Ofislerde bulunan elektronik eşyalar konusunda da son derece dikkatli bir paketleme yapılıyor. Fotokopi makinesi, faks makinesi, buzdolabı, kahveci gibi cihazlar bozulmadan ve hiçbir şekilde zarar görmeden taşınıyor.

 

Kaliteli bir taşınma işlemi için mutlaka kurumsal destek almaya özen göstermeli ve en ufak bir taşınmada dahi taşınma sözleşmesi işlemine önem vermelisiniz. Firmamız kurumsal bir firma olduğundan mutlaka her türden taşınma işinde müşterileri ile taşınma sözleşmesi yapar. Tüm hizmetler de bu sözleşme dâhilinde gerçekleştirilir. Taşınmada profesyonel destek almak isterseniz her zaman profesyonel çalışanlarımızdan ve geniş araç filomuzdan yararlanabilirsiniz.