Ankara Parça Eşya Taşımacılığı

Ankara Parça Eşya Taşımacılığı

Ankara’da parça eşya taşımacılığı firmamız siz değerli müşterilerine en iyi fiyatlar ile parsiyel taşıma hizmetleri sunmaktadır. Taşınacak az sayıdaki eşyalarınız için profesyonel parça taşıma uygulamamız mevcuttur. Parça eşya olarak mobilyalar, beyaz eşyalar ve koliler taşınabilir.

 

Askaymak nakliyat taşıma işlemi için gerekli olan adımların hepsini sizin için gerçekleştirir. Eşyaların ne kadar ağır olduğu, eşyaların türü, ne kadar yüksek katta olduğunuzun bir önemi yoktur. Askaymak Nakliyat her tür eşyanın en güvenli şekilde nasıl taşınması gerektiği konusunda adeta sanatsal sonuçlar sunmaktadır.

 

Parça eşyalar taşınmadan önce doğru paketleme yapılması şarttır. Paketlemeler uygun şekilde yapıldıktan sonra araç içine paketler yerleştirilir. Paketler istenilen noktaya götürülür.

 

Hem teknolojisi ile hem de deneyimi ile eşya taşımacılığı konusunda bir numara olan Ankara Askaymak Nakliyat, parça eşyalarınızı da güven içerisinde taşıyor. Çoğunlukla evden eve nakliye sisteminde eşyaların neredeyse bir aracı doldurduğunu biliyoruz.

 

Bu konuda verdiği hizmetlerle ön plana çıkan firmamız, parça eşya taşımacılığı konusunda da oldukça önemli adımlar atıyor. Uygun fiyat seçenekleri, güvenli taşımacılık ve hızlı hizmet, firmanın üzerinde durduğu en önemli konulardan bazıları. Kaliteli araç yapısıyla ve donanımlı hizmet anlayışıyla beraber, nakliye şirketlerinin ortaya koyduğu performans gerçekten son yıllar içerisinde oldukça etkileyici sonuçlar ortaya koyuyor.

 

Düzenli ve tertipli ambalajla asansör sistemini kullanan firmanın, düzenli parça eşya taşımacılığı konusunda çıtayı giderek yükselttiğini görüyoruz. Hizmet kalitesi ile bütünleşen uygun fiyat seçenekleri, nakliye sistemine insanların güvenini günden güne artırıyor. Son derece uygun koşullarda kaliteli bir hizmet almak isteyen çok sayıda insan, parça eşya taşımacılığı konusunda da aynı beklentiler içerisinde olabilirler.

 

Gerek tam bir araç dolusu gerekse de parça eşyaların belli bir strateji ile taşınması çok önemli. Keşif ve ekspertiz görevinin bu konudaki belirleyici çalışması, hem ücretlendirme hem de eşya garantisi açısından çok önemli bir yer tutuyor. Asansör sistemine parça eşya taşımacılığında da başarıyla kullanan firmaların, araca taşırken hiçbir sorun yaşanmaması için önemli derecede katkı yaptıklarını görüyoruz.

 

Düzenli ambalajlanmış eşyaların asansör sistemi ile birlikte kaliteli araçlara taşınması, parça eşya taşımacılığının en önemli çalışmaları arasında. Düzenli istifleme tam bir eşyada olduğu gibi, parça eşya taşımacılığında da çok büyük önem taşıyor. Aracı daha verimli bir şekilde kullanmak, taşıma esnasında eşyaları korumak için tertipli ve düzenli istif uzmanlar tarafından yerine getirilmeli.

 

Teknolojisi ile göz kamaştıran bu sektörün, deneyimli ekip kadrosuyla da her zaman insanlara yardım hazır olduğunun altını çizmek gerek. Düzenli istiflenmiş eşyaların istikamete en kısa süre içerisinde varması, zorlu bir süreç daha kolay hale getiriyor.

 

Asansör sistemini iki kez kullanan firmalar, gerek araca taşırken gerekse de eşyaları eve taşırken çok hızlı hareket ediyor ve eşya güvenliğini sağlıyor. Oldukça zorlu bir sürecin böylesine teknik bir çalışma sonucu kısa zaman içerisinde başarıya ulaşması, elbette ki çok önemli.

 

Uygun fiyat seçenekleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile beraber, parça eşya taşımacılığında hizmetin adresi olmayı başaran askaymak nakliyat, oldukça kaliteli ve uygun fiyatlı seçenekleri ile beraber, hizmet anlayışını giderek geliştiriyor.

 

Parça Eşya Taşımacılığı için Paketleme Nasıl Yapılır?

Şehir içi nakliye yapılmadan önce ilk aşama ürünlerin paketlenmesidir. Ürün paketlemesinde karar verilirken ürün hassasiyeti, malzemesi gibi noktalar önem taşır. Hassas malzemelerin paketlenmesine ek önem verilmesi şarttır. Örneğin kırılması mümkün biblo vb. eşya taşınırken önce koli altına destek yapılır. Kağıt ve gazete parçası top haline getirilerek koli altına serilir.

 

Daha sonra biblolar da ayrı ayrı paketlenerek koliye dizilir. İkinci satıra geçilmeden önce mutlaka karton kullanılarak sürtünmenin önüne geçilir. İşlem bu şekilde tekrar eder ve koli dolana kadar paketleme devam eder. En son paket bantlanarak paket üzerine kırılgan etiketi yapıştırılır. Bu şekilde olası kazaların önüne geçilmiş olur.

 

Parça Eşya Taşımacılığı Fiyatları Ne Kadar?

Parça eşya taşıma için ne kadar ödemeniz gerektiğini merak etmeniz gerekmiyor. Çünkü Askaymak Nakliyat oldukça ekonomik fiyatlar sunarak herkesin zorlanmadan taşınmasını mümkün kılıyor.

 

Parça eşya taşıma fiyatlarının belirlenmesi için herhangi bir analiz yapmadan, önceden fiyat bilgisi vermek mümkün olmuyor. Ancak uzman ekibimiz analiz yaptıktan sonra ortalama bir fiyat bilgisini sunabiliyor.