tr

Balıkesir Evden Eve Nakliyat

Balıkesir Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Taşımacılığın adresi Askaymak Nakliyat 25 yıllık deneyim ile Ankara’dan Balıkesir’e, Balıkesir’den Ankara’ya nakliyat hizmeti vermektedir.

Ankara’dan Balıkesir’e Evden Eve Nakliyat, Ankara’dan Balıkesir’e Kurumsal Nakliyat, Ankara’dan Balıkesir’e Asansörlü Nakliyat, Ankara’dan Balıkesir’e Parsiyel Nakliyat da en iyi çözümü sizlere sunmaktadır.

Ankara’dan Balıkesir’e eşya taşıma alanında uzman ekibi ile sorunsuz taşıma hizmeti veren firmamız müşteri memnuniyeti odaklı taşımayı sunmaktadır. Kaliteyi kendisine misyon edinmiş firmamız evlerinizi güvenle taşıma ayrıcalığını sizlere sunmaktadır.

Askaymak Nakliyat müşteri temsilcisi ile iletişime geçtiğinizde ön fiyat seçeneğini ilk olarak sizlere sunmaktadır. Taşınacak evinizin eşyalarınızı yerine keşif ederek eşyalarınızın miktarına göre ideal hesaplı fiyatı sizlere sunmaktadır. Firmamız ayrıca eşya görsellerine göre de fiyat vermektedir. Fiyat anlaşmasından sonra nakliye sözleşmesi ve emtia sigortası sizlere güvence vermektedir.

Firmamız anlaşılan gün ve saatte taşınılacak ev, ofis, depo vb. yerlerinize gelerek eşyalarınızın hassasiyetlerine göre ambajlama ve paketleme işini yapmaktadır. Ayrıca ambalajla yaparken sanayi tipi kalın plastik pat pat malzeme kullanmaktadır. Mobilyalarınızın sökme ve takma işini alanında uzman marangozcu eleman ile yapan firmamız eşyalarınızın olası zarar görmesini engellemek için kalın plastik pat pat malzeme yanında sökülen mobilya malzemeleri arasında temiz battaniye koyarak eşyalarının araç sevkiyatı sırasında kasis vb. yerlerden geçerken zıplama durumunda çizilmesini engellemektedir.

Firmamız geleneksel taşıma ve modüler asansörlü taşıma hizmetini vermektedir. Geleneksel taşıma işlerinde en az 4 personeli ile hizmet vermektedir. Ayrıca taşıma sırasında doğabilecek olası zararları en aza indirmek için personelimiz sürekli kendilerini geliştirmektedir.

FİRMAMIZIN GÜVENCESİ ALTINDASINIZ

Firmamız taşıma hizmeti verirken eşyalarınızın olası zarar görmesi durumunda eksper ekibimiz gerekli incelemeyi yaptıktan sonra eğer firmamızdan kaynaklı bir sorun olursa zararlarınızı tanzim etmektedir. Ayrıca şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat hizmetinde mesafe farkı farketmeksizin eşyalarınızı seçeceğiniz ulusal ve uluslararası firmalar üzerinden ekstra emtia sigortası yapmaktadır. Eşyalarınızı güvenle ve sorunsuz bir şekilde taşımayı görev edinen firmamız taşıma esnasında güvenli bir ortam da oluşturmaktadır.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİMİZ

  • Firmamız ilk etapta kendi sigortalı personeli ile hizmet vermektedir.

  • Firmamız araçları özel kapalı kasa nakliye kasalı olup K resmi belgesine sahiptir.

  • Firmamız taşıma için Nakliye sözleşmesi ve Emtia sözleşmesi yapmaktadır.

  • Firmamız 25 yıllık deneyimi sahip bir hizmet anlayışını sizlere sunmaktadır.

  • Firmamız almış olduğu nakliye işlerini bir başka firmaya devretmemektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

0312 346 12 13