tr

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Profesyonel Evden Eve Taşımacılığın adresi Askaymak Nakliyat 25 yıllık deneyim ile sizlere Parça Eşya taşıma işlerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Kargo haricinde evinizin tamamı değil belirli eşyalarınızı şehiriçi ve şehirlerarası taşıttırmak istiyorsanız alanında deneyimli ekspertiz eşyalarınızı yerinde veya dijital olarak görerek en uygun taşıma fiyatını sizlere sunmaktadır.

Firmamız parça eşyalarınızın nakliyesi sırasında zarar görmemesi için sanayi tipi plastik pat pat poşet ile eşyalarınızın ambalajlamasını özenle yapmaktadır. Ayrıca eşyalarınıza özel nakliye sözleşmesi ve sigortası da yapmaktadır. Ankara ilçeler arası veya Ankara’dan Türkiye’nin her yerine parça eşyalarınızı özenle taşımaktayız.

EVDEN EVE TAŞIMADA FİRMAMIZIN GÜVENCESİ ALTINDASINIZ

Firmamız taşıma hizmeti verirken eşyalarınızın olası zarar görmesi durumunda eksper ekibimiz gerekli incelemeyi yaptıktan sonra eğer firmamızdan kaynaklı bir sorun olursa zararlarınızı tanzim etmektedir. Ayrıca şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat hizmetinde mesafe farkı fark etmeksizin eşyalarınızı seçeceğiniz ulusal ve uluslararası firmalar üzerinden ekstra emtia sigortası yapmaktadır. Eşyalarınızı güvenle ve sorunsuz bir şekilde taşımayı görev edinen firmamız taşıma esnasında güvenli bir ortam da oluşturmaktadır.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİMİZ

 • Firmamız ilk etapta kendi sigortalı personeli ile hizmet vermektedir.

 • Firmamız araçları özel kapalı kasa nakliye kasalı olup K resmi belgesine sahiptir.

 • Firmamız taşıma için Nakliye sözleşmesi ve Emtia sözleşmesi yapmaktadır.

 • Firmamız 25 yıllık deneyimi sahip bir hizmet anlayışını sizlere sunmaktadır.

 • Firmamız almış olduğu nakliye işlerini bir başka firmaya devretmemektedir.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  0312 346 12 13