tr

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Askaymak Evden Eve Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Alanında deneyimli personelimiz sorularınıza en hızlı cevap vermektedir. Bu bölümde sıklıkla karşılaştığımız sorulara cevap veriyoruz. Cevabını bulmadığınız sorularınız için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

 
Evden Eve Nakliyat’ta Ambalajlama ve Paketleme için Ekstra Ücret Talep ediyor musunuz?
 

Askaymak Nakliyat olarak ambalajlama ve paketleme için müşterilerimizden ekstra bir ücret kesinlikle talep etmemekteyiz.

 
Nakliye Sigortası neleri kapsamaktadır.
 

Türkiye’deki nakliyat sigortası emtia sigortası olarak geçmektedir. Araca yüklenen eşyalar araç sevkiyatı sırasında araç kazasına bağlı (çarpma, devrilme, yanma vb.) sebeplerle eşyalarınız zarar görürse sigorta kapsamında ödemesi gerçekleştirmektedir. Ayrıca taşıma sırasında olası zararlarda nakliye sigortası için iletişim adreslerimizden bizlerle irtibat kurarak bilgi alabilirsiniz.

 
Nakliyat hizmetinizde eşyalar için bahane bularak ekstra bir ücret talep ediyor musunuz?
 

Firmamız anlaşılan ücret dışında müşterilerinden kesinlikle ekstra ücret talep etmemektedir.

 
Mobilyalarımızın sökme ve takma işlemini yapıyor musunuz?
 

Firmamız alanında uzman marangoz personeli ile gardolop, kitaplık vb mobilyalarınızın sökme ve takma işlemini profesyonel olarak yapmaktadır.

 
Neden sizi tercih etmeliyiz?
 

25 yıllık tecrübenin vermiş olduğu kurumsallık, nakliye sözleşmesi ve sigortası, kendi sigortalı personeli ve araçlarından dolayı piyasa koşullarında teklif verdiğimiz için bizleri tercih edebilirsiniz.

 
Eşyalarımı farklı firma veya aracılara taşıttırmak üzere veriyor musunuz?
 

Askaymak Nakliyat Ankara Şehiriçi ve Şehirlerarası Nakliye hizmetinde almış olduğu işleri kesinlikle başka firmalara taşıttırmak üzere komisyon usulü çalışmamaktadır.

0312 346 12 13